NOWY ICP-OES AVIO 200 – ZADZIWIAJĄCY

Poniżej 0.5 m2 – najmniejszy ICP-OES na rynku
Miejsce na stole – poniżej 0.5 m2. Wymiary: szerokość 65 cm, głębokość 76 cm.
Zimny start poniżej 10 min.
Stabilizacja DWS eliminuje czas nagrzewania dzięki czemu AVIO jest gotowy do pracy w kilka minut. Przerwa w pracy? Po prostu go wyłącz.
Technologia Flat Plate. 8 L/min.

Opatentowana przez PerkinElmer technologia Flat Plate generuje perfekcyjnie symetryczną plazmę, w całym zakresie od 1000 do 1500W w obu trybach aksjalnym i radialnym. Bez cewki. Bez chłodzenia. Tylko 8 L/min.

Avio 200 ICP-OES Elevated Left Angle
Pionowy palnik

Zaprojektowany od nowa palnik umieszczony pionowo, wymieniany bez użycia narzędzi, złożony z elementów „quick change” o wyjątkowej elastyczności w analizie próbek o bogatych matrycach.

PlasmaShear innowacyjny system odcinający

Efektywnie usuwa „ogon” plazmy, zamiast drogich układów ekstrakcyjnych lub wymagających czyszczenia stożków. Całkowicie bezobsługowy.

Kamera PlasmaCam ułatwia opracowanie metody

Zapewnia ciągła obserwację plazmy na urządzeniach mobilnych i umożliwia zdalną diagnostykę.

Dual View - opatentowany podwójny tryb obserwacji plazmy

Umożliwia poprzeczną i osiową obserwację plazmy, zapewniając skuteczny pomiar pierwiastków o niskich i wysokich stężeniach w ramach jednej metody.

DWS (Dynamic Wavelength Stabilization)

DWS-Dynamiczna stabilizacja długości fali pozawala na „Zimny start”  eliminując czas nagrzewania i zużycie argonu. Wyjątkowa stabilność długości fali – wszystkie długości odniesione do Neonu w czasie rzeczywistym.

Generator plazmy „free running” 40 MHz

Nie zawiera ruchomych elementów, przez co zapewnia niezawodne działanie i natychmiastowe dostosowanie do każdych warunków w plazmie. Bez kompromisów.

pdf2

Poznaj nasze inne produkty:

glownaprodukty


Razem możemy wywrzeć realny wpływ na środowisko.

Chcesz czerpać z naszych rozwiązań lub zainteresowała Cię nasza oferta?

 

pebottom

fb   yt

 

PerkinElmer I Perkin Elmer Polska

Autoryzowany dystrybutor PerkinElmer Polska

W dystrybucji m.in.: ICP-MS, GC, GC/MS, ASA Spektrometr absorpcji atomowej, AA, Chromatograf Gazowy, wysokosprawny chromatograf cieczowy, HPLC – UPLC, UV-Vis, FTIR,
Spektrometr podczerwieni, DSC, Kalorymetr różnicowy, skaningowy, TGA, Termowaga, termograwimetr, STA oraz akcesoria chromatograficzne.

Kreacja: Agencja reklamowa QA